3415 Výsledek

Vydělávejte pasivní příjmy s TopParrain
Největší komunita promo kódů na světě

TopParrain je celosvětová komunita lidí, kteří sdílejí propagační kódy a doporučující kódy. Umožňujeme každému získat slevy, kredity nebo bonusy na služby a produkty tím, že se navzájem zveme a odkazujeme se na společnosti, které máme nejraději.

4500+ Společnosti

mít svůj program doporučení uveden na TopParrain

280,000+ Uživatelé

přispívat denně k budování největší sponzorské komunity na planetě

230 000+ Kódů

jsou sdíleny na TopParrain milionům lidí

14,000+ Sponzorství

probíhají každý den na platformě

Platforma vše v jedné ke sdílení propagačních kódů a získávání pasivních příjmů

  • Překlad příspěvků do 35 jazyků

  • Sledování výkonů

  • Umístění prémiových kódů

Maximalizujeme vaše odměny za doporučení poskytnutím rychlé a intuitivní platformy, optimalizací výkonu vyhledávače a poskytováním prémiových funkcí ke zvýšení vašich pasivních příjmů.

Jak to funguje?

Programy doporučení

Program doporučení je proces, ve kterém společnosti odměňují stávající zákazníky, kteří doporučují produkty a služby ostatním

1. Připojte se ke společnostem

Připojte se ke společnostem, které odměňují uživatele, kteří doporučují přátele. Hledejte nejlepší nabídky na naší platformě

2. Shromážděte své propagační kódy

Vytvořte si seznam všech doporučovacích kódů, které máte, přečtěte si více o postupu doporučení a odměnách

3. Sdílejte své kódy

Sdílejte své promo kódy ostatním a získejte odměny za každé úspěšné doporučení

Sdílejte své kódy na TopParrain

Maximalizujte své výdělky sdílením kódů na naší platformě

Publikovat
Kolik peněz mohu vydělat pomocí doporučujícího kódu?
Odměny za úspěšné doporučení mohou velmi záviset na společnostech. Obvykle se jedná o kredity různých částek za používání služby, bezplatné poplatky za předplatné nebo snížení provizí. Někdy společnosti nabízejí peníze přímo na váš bankovní účet. Rostoucím trendem jsou také odměny za kryptoměnu.
Jaký je rozdíl mezi propagačním kódem a doporučujícím kódem?
Je to v podstatě to samé. Oba kódy nabízejí odměny novým uživatelům. Rozdíl je v tom, že promo kód je obvykle kód vytvořený společností, aby motivoval uživatele k nákupu něčeho. Kde je doporučujícím kódem kód poskytnutý stávajícímu zákazníkovi, který jej může sdílet s přáteli a rodinou za účelem vydělávání peněz nebo odměn.
Které společnosti mají doporučující kódy?
Většina společností poskytujících služby v B2C navrhuje odměny za doporučení. Na naší platformě shromažďujeme všechny programy doporučení po celém světě. V tuto chvíli je to více než 3 500 známých společností, které navrhují program doporučení
Kde získám doporučující kód?
Abyste měli přístup k vyhrazenému propagačnímu kódu, musíte být zákazníkem společnosti. Jakmile jste přihlášeni ke svému účtu, hledejte slova jako: Pozvěte přítele, Doporučte přítele, Vydělávejte odměny, Doporučovací kód, Propagační kód, Vydělávejte peníze.
Jak vypadá kód doporučení?
Kódy doporučení a propagační kódy jsou buď jedinečným odkazem, nebo jedinečným alfanumerickým řetězcem znaků. Každý uživatel má odlišný kód pro sledování úspěšného doporučení.
Existují nějaká omezení sdílení kódů doporučení?
Ano! Každá společnost má jiná pravidla týkající se svých programů doporučení. Před sdílením kódů doporučujeme přečíst si podmínky každé doporučující kampaně.
Jaké jsou nejlepší programy doporučení?
Na TopParrain najdete nejlepší doporučující programy. Jednoduše hledejte podle kategorie nebo navštivte žebříček společností na domovské stránce, kde se dozvíte, které společnosti nabízejí nejlepší odměny.
Jak sdílet propagační kód doporučení?
Kódy doporučení můžete sdílet s přáteli a rodinou. Můžete také použít sociální média nebo platformy jako TopParrain a sdílet je s širším publikem. Na TopParrain můžete vytvářet a sdílet své kódy zdarma. Každý den je na platformě použito více než 14 000 kódů.