4941 tulemused

Teenige passiivseid sissetulekuid TopParrain
Maailma suurim sooduskoodide kogukond

TopParrain on ülemaailmne kogukond inimesi, kes jagavad sooduskoode ja suunamiskoode. Lubame kõigil teenustel ja toodetel allahindlusi, krediiti või boonuseid saada, kutsudes ja suunates üksteist ettevõtetesse, mida me kõige rohkem armastame.

2,700+ Ettevõtted

nende suunamisprogramm on TopParrainis loetletud

120,000+ Kasutajad

aidata iga päev kaasa planeedi suurima sponsorkogukonna loomisele

70 000+ Koodi

jagatakse TopParrainis miljonitele inimestele

14,000+ Sponsorlus

toimuvad platvormil iga päev

Kõik ühes platvormis sooduskoodide jagamiseks ja passiivse sissetuleku teenimiseks

  • Postitab tõlke 35 keelde

  • Toimivuse jälgimine

  • Lisatasu koodide positsioneerimine

Maksimeerime teie suunamishüvitisi, pakkudes kiiret ja intuitiivset platvormi, optimeerides otsingumootori toimivust ja pakkudes lisatasu funktsioone passiivse sissetuleku suurendamiseks.

Kuidas see toimib?

Suunamisprogrammid

Suunamisprogramm on protsess, mille käigus ettevõtted premeerivad olemasolevaid kliente, kes soovitavad teistele tooteid ja teenuseid

1. Liitu ettevõtetega

Liituge ettevõtetega, kes premeerivad sõpru suunavaid kasutajaid. Otsige meie platvormilt parimaid pakkumisi

2. Koguge oma sooduskoodid kokku

Tehke nimekiri kõigist teie suunamiskoodidest, saate lisateavet suunamisprotsessi ja hüvede kohta

3. Jagage oma koode

Jagage oma sooduskoode teistele ja teenige preemiaid iga eduka suunamise eest

Jagage oma koode TopParrainis

Maksimeerige oma tulu, jagades oma koode meie platvormil

Avalda
Kui palju raha saan suunamiskoodiga teenida?
Preemiad edukate suunamiste eest võivad sõltuvalt ettevõtetest olla väga palju. Tavaliselt on need krediidid erineva summa eest teenuse kasutamiseks, tasuta liitumistasud või vahendustasude vähendamine. Mõnikord pakuvad ettevõtted raha otse teie pangakontole. Kasvav trend on ka krüptoraha preemiad.
Mis vahe on sooduskoodil ja suunamiskoodil?
See on põhimõtteliselt sama asi. Mõlemad koodid pakuvad uutele kasutajatele preemiaid. Erinevus seisneb selles, et sooduskood on tavaliselt ettevõtte loodud kood, mis motiveerib kasutajaid midagi ostma. Kui suunamiskood on kood, mis antakse olemasolevale kliendile, kes saab seda raha või hüvede saamiseks sõprade ja perega jagada.
Millistel ettevõtetel on suunamiskoodid?
Enamik ettevõtteid, mis pakuvad teenuseid B2C -s, soovitavad suunamistasusid. Meie platvormile koondame kõik suunamisprogrammid üle maailma. Praegu pakuvad nad üle 3500 tuntud ettevõtte, kes pakuvad suunamisprogrammi
Kust saada suunamiskoodi?
Tavaliselt peate olema oma ettevõtte sooduskoodile juurdepääsu saamiseks ettevõtte klient. Kui olete oma kontole sisse logitud, otsige selliseid sõnu nagu: sõbra kutsumine, sõbra soovitamine, preemiate teenimine, viitekood, sooduskood, raha teenimine.
Kuidas näeb välja suunamiskood?
Viitekoodid ja sooduskoodid on kas ainulaadne link või ainulaadne tähtnumbriline tähemärkide ahel. Igal kasutajal on eduka suunamise jälgimiseks eraldi kood.
Kas suunamiskoodide jagamisel on piiranguid?
Jah! Igal ettevõttel on oma suunamisprogrammide osas erinevad reeglid. Soovitame enne koodide jagamist tutvuda iga suunamiskampaania tingimustega.
Millised on parimad suunamisprogrammid?
TopParrainist leiate parimad suunamisprogrammid. Otsige lihtsalt kategooria järgi või külastage kodulehel ettevõtte edetabelit, et teada saada, millised ettevõtted pakuvad parimaid hüvesid.
Kuidas suunamise sooduskoodi jagada?
Saate oma suunamiskoode sõpradele ja perele jagada. Võite kasutada ka sotsiaalmeediat või selliseid platvorme nagu TopParrain, et seda laiemale publikule jagada. TopParrainil saate oma koode tasuta luua ja jagada. Platvormil kasutatakse iga päev rohkem kui 14 000 koodi.