3415 rezultātus

Nopelniet pasīvos i TopParrain
Pasaulē lielākā reklāmas kodu kopiena

TopParrain ir pasaules cilvēku kopiena, kas koplieto reklāmas kodus un novirzīšanas kodus. Mēs ļaujam ikvienam saņemt atlaides, kredītus vai prēmijas par pakalpojumiem un produktiem, uzaicinot un atsaucoties uz uzņēmumiem, kurus mēs mīlam visvairāk.

4500+ Kompānijas

viņu novirzīšanas programma ir norādīta vietnē TopParrain

280,000+ Lietotāji

katru dienu dot ieguldījumu planētas lielākās sponsoru kopienas veidošanā

230 000 Kodu

tiek kopīgoti vietnē TopParrain miljoniem cilvēku

14,000+ Sponsorēšana

notiek katru dienu uz platformas

Viss vienā platformā, lai kopīgotu reklāmas kodus un gūtu pasīvus ienākumus

  • Ievieto tulkojumu 35 valodās

  • Veiktspējas izsekošana

  • Premium kodu pozicionēšana

Mēs palielinām atlīdzību par jūsu ieteikumiem, nodrošinot ātru un intuitīvu platformu, optimizējot meklētājprogrammas veiktspēju un nodrošinot augstākās kvalitātes funkcijas, lai palielinātu jūsu pasīvos ienākumus.

Kā tas darbojas?

Novirzīšanas programmas

Novirzīšanas programma ir process, kurā uzņēmumi apbalvo esošos klientus, kuri iesaka produktus un pakalpojumus citiem

1. Pievienojieties uzņēmumiem

Pievienojieties uzņēmumiem, kas apbalvo lietotājus, kuri atsaucas uz draugiem. Labākos piedāvājumus meklējiet mūsu platformā

2. Apkopojiet reklāmas kodus

Izveidojiet sarakstu ar visiem jūsu rīcībā esošajiem novirzīšanas kodiem, uzziniet vairāk par novirzīšanas procesu un atlīdzībām

3. Kopīgojiet savus kodus

Kopīgojiet savus reklāmas kodus ar citiem un nopelniet atlīdzību par katru veiksmīgu novirzīšanu

Kopīgojiet savus kodus vietnē TopParrain

Palieliniet savus ienākumus, kopīgojot savus kodus mūsu platformā

Publicēt
Cik daudz naudas es varu nopelnīt, izmantojot novirzīšanas kodu?
Atlīdzības par veiksmīgu novirzīšanu var būt ļoti atkarīgas no uzņēmumiem. Parasti tie ir dažādu summu kredīti, lai izmantotu pakalpojumu, bezmaksas abonēšanas maksa vai komisijas maksas samazinājums. Dažreiz uzņēmumi piedāvā naudu tieši uz jūsu bankas kontu. Kriptovalūtas atlīdzība ir arī pieaugoša tendence.
Kāda ir atšķirība starp reklāmas kodu un novirzīšanas kodu?
Būtībā tas ir tas pats. Abi kodi piedāvā atlīdzību jaunajiem lietotājiem. Atšķirība ir tāda, ka reklāmas kods parasti ir uzņēmuma izveidots kods, lai mudinātu lietotājus kaut ko iegādāties. Ja novirzīšanas kods ir kods, kas tiek sniegts esošam klientam, kurš var to kopīgot ar draugiem un ģimeni, lai nopelnītu naudu vai atlīdzību.
Kuriem uzņēmumiem ir novirzīšanas kodi?
Lielākā daļa uzņēmumu, kas sniedz pakalpojumus B2C, piedāvā atlīdzību par novirzīšanu. Mūsu platformā mēs apkopojam visas novirzīšanas programmas visā pasaulē. Šobrīd tie ir vairāk nekā 3500 zināmi uzņēmumi, kas piedāvā novirzīšanas programmu
Kur es varu saņemt novirzīšanas kodu?
Lai piekļūtu jūsu īpašajam reklāmas kodam, jums parasti ir jābūt uzņēmuma klientam. Kad esat pieteicies savā kontā, meklējiet tādus vārdus kā: Uzaicināt draugu, Ieteikt draugu, nopelnīt atlīdzību, novirzīšanas kodu, akcijas kodu, nopelnīt naudu.
Kā izskatās novirzīšanas kods?
Novirzīšanas kodi un reklāmas kodi ir vai nu unikāla saite, vai unikāla burtu un ciparu rakstzīmju ķēde. Katram lietotājam ir savs kods, lai izsekotu veiksmīgai novirzīšanai.
Vai ir ierobežojumi, lai kopīgotu novirzīšanas kodus?
Jā! Katram uzņēmumam ir atšķirīgi noteikumi par savām novirzīšanas programmām. Pirms kodu koplietošanas iesakām izlasīt katras novirzīšanas kampaņas noteikumus un nosacījumus.
Kādas ir labākās novirzīšanas programmas?
Vietnē TopParrain varat atrast labākās novirzīšanas programmas. Vienkārši meklējiet pēc kategorijas vai apmeklējiet uzņēmuma uzvarētāju sarakstu mājaslapā, lai uzzinātu, kuri uzņēmumi piedāvā vislabāko atlīdzību.
Kā kopīgot novirzīšanas reklāmas kodu?
Jūs varat kopīgot savus novirzīšanas kodus draugiem un ģimenei. Varat arī izmantot sociālos medijus vai platformas, piemēram, TopParrain, lai kopīgotu to ar plašāku auditoriju. Vietnē TopParrain varat bez maksas izveidot un koplietot savus kodus. Katru dienu platformā tiek izmantoti vairāk nekā 14 000 kodu.