Zarabiaj pasywne dochody z TopParrain
Największa na świecie społeczność kodów promocyjnych

TopParrain to światowa społeczność ludzi udostępniających kody promocyjne i kody polecające. Umożliwiamy każdemu otrzymywanie zniżek, kredytów lub bonusów na usługi i produkty, zapraszając się nawzajem i polecając do firm, które najbardziej kochamy.

2,700+ Firmy

mają swój program poleceń wymieniony na TopParrain

120,000+ Użytkownicy

codziennie przyczyniać się do budowania największej społeczności sponsorskiej na świecie

70 000+ Kodów

są udostępniane na TopParrain milionom ludzi

14,000+ Sponsoring

odbywają się codziennie na platformie

Kompleksowa platforma do udostępniania kodów promocyjnych i uzyskiwania pasywnych dochodów

  • Tłumaczenie postów w 35 językach

  • Śledzenie występów

  • Pozycjonowanie kodów premium

Maksymalizujemy Twoje nagrody za polecenie, zapewniając szybką i intuicyjną platformę, optymalizując wydajność wyszukiwarek i zapewniając funkcje premium, aby zwiększyć Twoje pasywne dochody.

Jak to działa?

Programy polecające

Program poleceń to proces, w którym firmy nagradzają obecnych klientów, którzy polecają produkty i usługi innym

1. Dołącz do firm

Dołącz do firm, które nagradzają użytkowników, którzy polecają znajomych. Przeszukaj naszą platformę, aby znaleźć najlepsze oferty

2. Zbierz swoje kody promocyjne

Zrób listę wszystkich posiadanych kodów polecających, dowiedz się więcej o procesie polecania i nagrodach

3. Udostępnij swoje kody

Udostępniaj swoje kody promocyjne innym i zdobywaj nagrody za każde udane polecenie

Udostępnij swoje kody na TopParrain

Zmaksymalizuj swoje zarobki, udostępniając swoje kody na naszej platformie

Publikować
Ile pieniędzy mogę zarobić za pomocą kodu polecającego?
Nagrody za udane polecenia mogą być bardzo duże, w zależności od firmy. Są to zazwyczaj kredyty o różnej wysokości na korzystanie z usługi, darmowe opłaty abonamentowe lub obniżki prowizji. Czasami firmy oferują pieniądze bezpośrednio na Twoje konto bankowe. Rosnącym trendem są również nagrody w kryptowalutach.
Jaka jest różnica między kodem promocyjnym a kodem polecającym?
To w zasadzie to samo. Oba kody oferują nagrody nowym użytkownikom. Różnica polega na tym, że kod promocyjny to zwykle kod stworzony przez firmę, aby zachęcić użytkowników do zakupu czegoś. Kod polecający to kod dostarczony dotychczasowemu klientowi, który może udostępnić go znajomym i rodzinie w celu zarabiania pieniędzy lub nagród.
Które firmy mają kody polecające?
Większość firm świadczących usługi w B2C proponuje nagrody za polecenie. Na naszej platformie gromadzimy wszystkie programy polecające na całym świecie. W tej chwili jest to ponad 3500 znanych firm proponujących program poleceń
Gdzie otrzymam kod polecający?
Zwykle musisz być klientem firmy, aby mieć dostęp do dedykowanego kodu promocyjnego. Po zalogowaniu się na swoje konto wyszukaj słowa takie jak: Zaproś znajomego, Poleć znajomego, Zarabiaj nagrody, Kod polecający, Kod promocyjny, Zarabiaj pieniądze.
Jak wygląda kod polecający?
Kody polecające i kody promocyjne to albo unikalny link, albo unikalny łańcuch znaków alfanumerycznych. Każdy użytkownik ma odrębny kod do śledzenia pomyślnego skierowania.
Czy istnieją ograniczenia dotyczące udostępniania kodów polecających?
Tak! Każda firma ma inne zasady dotyczące programów poleceń. Zalecamy zapoznanie się z warunkami każdej kampanii polecającej przed udostępnieniem kodów.
Jakie są najlepsze programy polecające?
Na TopParrain znajdziesz najlepsze programy polecające. Po prostu wyszukaj według kategorii lub odwiedź tabelę liderów firmy na stronie głównej, aby dowiedzieć się, które firmy oferują najlepsze nagrody.
Jak udostępnić polecający kod promocyjny?
Możesz udostępnić swoje kody polecające znajomym i rodzinie. Możesz także użyć mediów społecznościowych lub platform, takich jak TopParrain, aby udostępnić je szerszej publiczności. Na TopParrain możesz tworzyć i udostępniać swoje kody za darmo. Codziennie na platformie używanych jest ponad 14000 kodów.