ile pasif gelir elde edin TopParrain
Dünyanın en büyük promosyon kodları topluluğu

TopParrain, promosyon kodlarını ve tavsiye kodlarını paylaşan dünya çapında bir insan topluluğudur. En çok sevdiğimiz şirketleri davet ederek ve tavsiye ederek herkesin hizmet ve ürünlerde indirim, kredi veya ikramiye almasına olanak sağlıyoruz.

2,700+ Şirketler

tavsiye programlarını TopParrain'de listele

120,000+ Kullanıcılar

gezegendeki en büyük sponsorluk topluluğunu oluşturmaya her gün katkıda bulunun

70.000+ Kod

TopParrain'de milyonlarca insanla paylaşılıyor

14,000+ Sponsorluklar

platformda her gün gerçekleşir

Promosyon kodlarını paylaşmak ve pasif gelirler elde etmek için hepsi bir arada platform

  • 35 dilde çeviri yayınlar

  • Performans takibi

  • Premium kod konumlandırma

Hızlı ve sezgisel bir platform sağlayarak, arama motoru performansını optimize ederek ve pasif gelirlerinizi artırmak için premium özellikler sağlayarak tavsiye ödüllerinizi en üst düzeye çıkarıyoruz.

Nasıl çalışır?

Yönlendirme programları

Tavsiye programı, şirketlerin başkalarına ürün ve hizmet öneren mevcut müşterileri ödüllendirdiği bir süreçtir.

1. Şirketlere katılın

Arkadaşlarını öneren kullanıcıları ödüllendiren şirketlere katılın. En iyi teklifler için platformumuzu arayın

2. Promosyon kodlarınızı toplayın

Sahip olduğunuz tüm tavsiye kodlarının bir listesini yapın, tavsiye süreci ve ödüller hakkında daha fazla bilgi edinin.

3. Kodlarınızı paylaşın

Promosyon kodlarınızı başkalarıyla paylaşın ve her başarılı tavsiye için ödüller kazanın

Kodlarınızı TopParrain'de paylaşın

Kodlarınızı platformumuzda paylaşarak kazancınızı en üst düzeye çıkarın

Yayınla
Referans kodu ile ne kadar para kazanabilirim?
Başarılı tavsiyeler için ödüller, şirketlere bağlı olarak çok fazla olabilir. Genellikle bir hizmeti kullanmak için çeşitli miktarlarda krediler, ücretsiz abonelik ücretleri veya komisyon indirimleridir. Bazen şirketler doğrudan banka hesabınıza para teklif eder. Kripto para birimi ödülleri de büyüyen bir trend.
Promosyon kodu ile tavsiye kodu arasındaki fark nedir?
Temelde aynı şey. Her iki kod da yeni kullanıcılara ödüller sunar. Aradaki fark, bir promosyon kodunun genellikle bir şirket tarafından kullanıcıları bir şey satın almaya teşvik etmek için oluşturulan bir kod olmasıdır. Referans kodu, para veya ödül kazanmak için arkadaşları ve ailesiyle paylaşabilen mevcut bir müşteriye sağlanan bir koddur.
Hangi şirketlerin referans kodları var?
B2C'de hizmet sunan şirketlerin çoğu, tavsiye ödülleri önermektedir. Platformumuzda dünyadaki tüm tavsiye programlarını topluyoruz. Şu anda, bir tavsiye programı öneren 3500'den fazla bilinen şirket var.
Referans kodunu nereden alabilirim?
Özel promosyon kodunuza erişebilmek için genellikle bir şirketin müşterisi olmanız gerekir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra, şu kelimeleri arayın: Bir arkadaşını davet et, Bir arkadaşını tavsiye et, Ödüller kazan, Tavsiye Kodu, Promosyon Kodu, Para Kazan.
Referans kodu nasıl görünür?
Yönlendirme kodları ve promosyon kodları, benzersiz bir bağlantı veya benzersiz bir alfasayısal karakter zinciridir. Her kullanıcının başarılı yönlendirmeyi izlemek için ayrı bir kodu vardır.
Yönlendirme kodlarını paylaşmak için kısıtlamalar var mı?
Evet! Her şirketin tavsiye programlarıyla ilgili farklı kuralları vardır. Kodlarınızı paylaşmadan önce her tavsiye kampanyasının şart ve koşullarını okumanızı öneririz.
En iyi tavsiye programları nelerdir?
TopParrain'de en iyi tavsiye programlarını bulabilirsiniz. Hangi şirketlerin en iyi ödülleri sunduğunu öğrenmek için kategoriye göre arama yapın veya ana sayfadaki şirket lider panosunu ziyaret edin.
Tavsiye promosyon kodu nasıl paylaşılır?
Referans kodlarınızı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Daha geniş bir kitleyle paylaşmak için sosyal medyayı veya TopParrain gibi platformları da kullanabilirsiniz. TopParrain'de kodlarınızı ücretsiz olarak oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. Platformda her gün 14000'den fazla kod kullanılmaktadır.