3415 výsledky

Zarábajte pasívne s TopParrain
Najväčšia komunita promo kódov na svete

TopParrain je celosvetová komunita ľudí, ktorí zdieľajú propagačné kódy a kódy odporúčaní. Umožňujeme každému získať zľavy, kredity alebo bonusy na služby a produkty vzájomným pozývaním a odporúčaním sa na spoločnosti, ktoré máme najradšej.

4500+ Spoločnosti

mať svoj program odporúčaní uvedený na serveri TopParrain

280,000+ Používatelia

denne prispievajte k budovaniu najväčšej sponzorskej komunity na planéte

230 000+ Kódov

sú zdieľané v TopParrain miliónom ľudí

14,000+ Sponzorstvo

prebiehajú každý deň na platforme

Platforma všetko v jednej na zdieľanie promo kódov a zarábanie pasívnych príjmov

  • Preklad príspevkov do 35 jazykov

  • Sledovanie výkonov

  • Polohovanie prémiových kódov

Maximalizujeme vaše odmeny za odporúčanie poskytnutím rýchlej a intuitívnej platformy, optimalizáciou výkonu vyhľadávacích nástrojov a poskytovaním prémiových funkcií na zvýšenie vašich pasívnych príjmov.

Ako to funguje?

Odporúčacie programy

Program odporúčaní je proces, v ktorom spoločnosti odmeňujú existujúcich zákazníkov, ktorí odporúčajú produkty a služby iným

1. Pripojte sa k spoločnostiam

Pripojte sa k spoločnostiam, ktoré odmeňujú používateľov, ktorí odporúčajú priateľov. Vyhľadajte na našej platforme najlepšie ponuky

2. Zhromaždite svoje propagačné kódy

Vytvorte si zoznam všetkých odporúčacích kódov, ktoré máte, získajte ďalšie informácie o procese odporúčaní a odmenách

3. Podeľte sa o svoje kódy

Share your promo codes to others and earn rewards for each successfull referral

Podeľte sa o svoje kódy na serveri TopParrain

Maximalizujte svoje zárobky zdieľaním kódov na našej platforme

Zverejniť
Koľko peňazí môžem zarobiť pomocou odporúčacieho kódu?
Odmeny za úspešné odporúčania môžu veľmi závisieť od spoločností. Obvykle sú to kredity v rôznych sumách za používanie služby, bezplatné poplatky za predplatné alebo zníženie provízií. Spoločnosti niekedy ponúkajú peniaze priamo na váš bankový účet. Rastúcim trendom sú aj odmeny za kryptomeny.
Aký je rozdiel medzi propagačným kódom a odporúčacím kódom?
Je to v podstate to isté. Oba kódy ponúkajú odmeny novým používateľom. Rozdiel je v tom, že promo kód je zvyčajne kód vytvorený spoločnosťou s cieľom motivovať používateľov, aby si niečo kúpili. Kde je odporúčací kód kód poskytnutý existujúcemu zákazníkovi, ktorý ho môže zdieľať s priateľmi a rodinou, aby zarobil peniaze alebo odmeny.
Ktoré spoločnosti majú odporúčacie kódy?
Väčšina spoločností poskytujúcich služby v B2C navrhuje odmeny za odporúčanie. Na našej platforme zhromažďujeme všetky programy odporúčaní po celom svete. V súčasnej dobe je to viac ako 3 500 známych spoločností, ktoré navrhujú program odporúčaní
Kde získam odporúčací kód?
Na to, aby ste mali prístup k svojmu vyhradenému propagačnému kódu, musíte byť spravidla zákazníkom spoločnosti. Akonáhle ste prihlásení do svojho účtu, hľadajte slová ako: pozvať priateľa, odporučiť priateľa, zarábať odmeny, odporúčací kód, propagačný kód, zarábať peniaze.
Ako vyzerá odporúčací kód?
Odporúčacie kódy a propagačné kódy sú buď jedinečným odkazom, alebo jedinečným alfanumerickým reťazcom znakov. Každý používateľ má osobitný kód na sledovanie úspešného odporúčania.
Existujú obmedzenia týkajúce sa zdieľania odporúčacích kódov?
Áno! Každá spoločnosť má iné pravidlá týkajúce sa programov odporúčaní. Pred zdieľaním kódov vám odporúčame prečítať si zmluvné podmienky jednotlivých odporúčacích kampaní.
Aké sú najlepšie programy odporúčaní?
Na TopParrain nájdete najlepšie programy odporúčaní. Jednoducho vyhľadajte podľa kategórie alebo navštívte leaderboard spoločnosti na domovskej stránke a zistite, ktoré spoločnosti ponúkajú najlepšie odmeny.
Ako zdieľať propagačný kód odporúčania?
Kódy odporúčaní môžete zdieľať s priateľmi a rodinou. Na zdieľanie širšiemu publiku môžete použiť aj sociálne médiá alebo platformy ako TopParrain. Na TopParrain môžete vytvárať a zdieľať svoje kódy zadarmo. Na platforme sa každý deň používa viac ako 14 000 kódov.